Pokemon Go APK


Uzun zamandır merakla beklenen Pokemon GO nihayet yayınlandı. Fakat şu an ülkemizdeki Apple mağazasında gözükmüyor. Android mağazalarınada girmiş olmasına rağmen an itibari ile indirilmeye çalışıldığı zaman  “Ülkeniz için desteklenmiyor” şeklinde bir uyarı alıyoruz.

Şu an bir kaç ülkede resmi olarak aktifleşti. Bütün ülkelerde aktif olmasına çok az kaldığı söyleniyor.

Türkiye için yayınlanmasını bekleyemem diyorsanız aşağıdaki linkten Apk dosyasını indirip Android cihazınıza kurabilirsiniz.

Direkt Link (APK)
apk-indir
http://s93558.gridserver..

 

Hakan Demirel

pcanalist.com kurucularından Hakan Demirel, özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 
 • erdi

  general mobile a indirdim hata verdi

 • erdi

  general mobile a indirdim hata verdi

 • Oquzhan

  Zenfone 2 kullanıyorum siyah ekran oluyo açılmıyor
  Lg g4 te de açılmıyor

 • Oquzhan

  Zenfone 2 kullanıyorum siyah ekran oluyo açılmıyor
  Lg g4 te de açılmıyor

 • Hakan Demirel

  LG G4 ile oyunu test ettik sorun çıkmıyor, yazılım güncellemeyi deneyebilirsiniz.
  Zenfone 2’de sorun tespit ettik, sorunun nedeni ise Intel işlemci kullanmasından kaynaklanıyor. Araştırmalarımıza göre Intel işlemcili telefonlar için optimize sorunu varmış ve daha çözülememiş. Biraz beklemek gerekiyor sanırım.

Önceki yazıyı okuyun:
Linux Sunucuda .htaccess Kullanarak GZip (Sıkıştırma) Etkinleştirme

Sitenizin anadizininde bulunan .htaccess dosyasının içine aşağıdaki kodları ekleyerek GZip özelliğini ektinleştirebilirsiniz. Normalde bu ayarı sunucunun root'undan yapamız gerekiyor, fakat...

Kapat