Konu Dışı

İnadına Blues

  • 0 Comment
  • 7 Ocak 2010
About Hakan Demirel

Özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Social Links

Dün keşfettiğim bugün hayran kaldığım bir mekan olan Papillon. Mekanın güzelliğinden ziyade bugün ağzımın suyunun akmasına neden olan “İnadına Blues” adında bir grup dinledim. Hani derler ya “adamlar aşmış” işte bu cümle kesinlikle “İnadına Blues” grubu için denilmiş olmalı. Hayatımda canlı performans olarak dinlediğim en güzel gruplardan biri diyebilirim ve kesinlikle gitmenizi, dinlemenizi tavsiye ederim.Hatırlatmada fayda vardır diye düşünüyorum solistleri yok ama böyle ayrı bir güzeller sadece müzik dinlemenin bu kadar keyif verebileceğini düşünmüyordum.

Papillon olgunlar sokağında (Olgunlar Sok. No: 19/7 Kızılay/Ankara) bulunan küçücük ufacık tefecik bir mekan, çalışanlarıda hoş muhabbetli güzel yüzlü insanlar. Bira biraz pahalı gibi geldi ama inanın değer (50cc – 6tl).  Bu güzel grubu dinlemek için girişte para vermenizide istememeleri ayrı bir güzellik.

Leave a Comment