Konu Dışı

Sonisphere İstanbul 2010

  • 0 Comment
  • 10 Haziran 2010
About Hakan Demirel

Özel bir şirkette Front-end Developer olarak çalışmakta. Twitter üzerinden @hakandemirel hesabını takip edebilir yada hakandemirel.com adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Social Links

İlk başlarda inanmadığım fakat sonradan gerçek olduğunu anlayınca kendimi yerlere attığım festival yaklaşıyor. Ortalama 2 hafta gibi bir süre kaldı.

Arada üzüldüğüm olaylarda oldu tabi, Ronnie James Dio’nun ölmesi gibi. Ne güzel dinleyecektik adamları ama olmadı ne yapalım. Organizasyonda ki saçmalamları tabi hiç söylemiyorum bile. En basiti Anathema’nın Manowar’dan sonra çıkacaklarını ve daha fazla sahne alacaklarına benzer. Doğrumudur değil midir bilmiyorum ama çok saçmadır.

Organizasyon planlarıda çıkmış sanırım daha kontrol etme şansım olmadı ama sonunda metal müziğe doyduğumuz bir gün olacak. Gönül ister ki her hafta bir konser olsun ama sonuç olarak arz-talep meselesi.

Biletimi almamda katkıda bulunan Google Adsens’e de teşekkürleri bir borç bilirim. (Metallica 2007 konser biletinide sağolsun Akbank göndermişti)

Leave a Comment